Kıraç  alüminyum süpürgelik profilleri, ev, ofis, otel, hastane, okul, alışveriş merkezleri, istasyonlar gibi tüm yaşam alanları ve kamusal alanlarda kullanıma uygundur. Köşe parçaları da alüminyum olup profil ile aynı renk üretilebilmektedir.

Zemin ve duvar birleşimindeki hataları kapatır. Kir birikmesine ve zararlı organizmalara engel olarak hijyenik açıdan uzun yıllar sağlıkla ve güvenle kullanıma uygundur. Tasarımındaki kanallar sayesinde telefon, elektrik, internet kablolarını toplayarak dağınık görüntüden kurtarır.

Birincil alüminyum hammaddeden üretilip, et kalınlıklarından ödün verilmediği için son derece dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Muadillerinden farklı olarak eloksal kaplamada kalınlığı ve kalitesiyle, elektrostatik toz boyamada korozyona karşı dayanım sağlayan ön işlem uygulamasıyla öne çıkmaktadır. Duvar ve zemin birleşimlerindeki ince görünümüyle var olduğu projeyi modernleştirir. Kıraç alüminyum süpürgelik profili, arka üniversal parça duvara vida ile sabitlendikten sonra tırnaklı geçme sistemine sahip ön görsel kapak profilinin kolaylıkla monte edilmesiyle kullanıma hazır hale gelir. Profillerle aynı renk olan iç, dış ve bitiş kapak parçaları sayesinde açılı kesime gerek kalmadan sorunsuz köşe dönüşleri kolaylıkla uygulanabilir.

2700 mm uzunluğunda ve 83, 100, 120 mm yüksekliklerde mevcuttur. Kıraç alüminyum süpürgelik profili, mat eloksal, parlak eloksal, satinajlı kimyasal parlak eloksal, ve elektrostatik toz boyama seçeneklerine sahiptir. Gümüş, sarı, inox, bronz ve siyah eloksal renk kaplamaları yapılabilirken, elektrostatik toz boyama ile istenilen RAL koduna da boyanabilir.

KRC-1 

KRC-2

KRC-3

KRC-4

KRC-5

KRC-6

KRC-7

KRC-8

KRC-9